گم کردن آدرس برنامه هنگام باز گشت از زیر برنامه تایمر

masoudbeg

عضو جدید
با سلام خدمت دوستان
آقا من یه مشکل دارم که دیگه داره دیوونم می کنه
من با آی سی atmega 128 یه برنامه نوشتم منتهی برنامش حالا خیلی طولانی هستش
توش از دستورات if - end if و زیربرنامه و return زیاد استفاده شده به خاطر همین وقتی تایمر پر میشه و میره داخل زیر برنامه تایمر و کارشو انجام میده وقتی به return میرسه آدرسه آخرین خط برنامه که اونجا قبل پر شدن تایمر در حال اجرا بوده رو گم می کنه و به قسمت نامربوط از برنامه میپره؟!
از دستور goto قبل از return هم استفاده کردم تا قبل رسیدن به return خودم به آدرس مربوطه برگردم اما الان مشکل اینه با این کار انگار که هیچ وقت از زیر برنامه تایمر بیرون نمیام و دیگه با پر شدن تایمر به زیر برنامش رجوع نمی کنه

خواهشا خوره های avr کمکم کنید

GNMS

عضو جدید
با سلام خدمت دوستان
آقا من یه مشکل دارم که دیگه داره دیوونم می کنه
من با آی سی atmega 128 یه برنامه نوشتم منتهی برنامش حالا خیلی طولانی هستش
توش از دستورات if - end if و زیربرنامه و return زیاد استفاده شده به خاطر همین وقتی تایمر پر میشه و میره داخل زیر برنامه تایمر و کارشو انجام میده وقتی به return میرسه آدرسه آخرین خط برنامه که اونجا قبل پر شدن تایمر در حال اجرا بوده رو گم می کنه و به قسمت نامربوط از برنامه میپره؟!
از دستور goto قبل از return هم استفاده کردم تا قبل رسیدن به return خودم به آدرس مربوطه برگردم اما الان مشکل اینه با این کار انگار که هیچ وقت از زیر برنامه تایمر بیرون نمیام و دیگه با پر شدن تایمر به زیر برنامش رجوع نمی کنه

خواهشا خوره های avr کمکم کنید

masoudbeg عزیز با سلام.

اگه میتونی برنامه ات رو آپلود کن، من یه نگاهی بهش بندازم. شاید بتونم کمکت کنم.

GNMS