گرافیک کامپیوتری ... طراحی جلد کتاب

Phyto

مدیر تالار مهندسی كشاورزی
مدیر تالار
سلام به همه دوستای گلم :gol: میخوام چندتا از کارهایی که انجام دادم اینجا قرار بدم و انتظار دارم لطف دوستان شامل حالم بشه و در مورد این طرحها نظر بدن تا بتونم عیب و ایرادهای کارو بگیرم و کم کم پیشرفت دلنشینی محصول شود... خدا خیرتون بده :)

Phyto

مدیر تالار
قرآن و مفاتیح

قرآن و مفاتیح

بسم الله... از باب تبرک شروع میکنیم با طرح جلدهای قرآن و مفاتیح

blue bee

عضو جدید
کاربر ممتاز
این کتاب در قطع وزیری طراحی شده

قشنگ بود، جدی میگم، به نظرم رنگ سیاه هم جای خودش بود. ولی یه خرده روی رنگ سفید حرف دارم! به نظرم این تضاد کمی یه جوریش کرده! ضمنا شاید سفید کلا رنگ خوبی برای قدرت هم نباشه!!!

کتابچه خلاصه مقالات همایش طب سنتی که در قطع وزیری کار شده

اینم طرحش جالبه ولی فکر می کنم باید از رنگ روشنتر استفاده می شد.

خسته نباشی پسر!

Phyto

مدیر تالار
قشنگ بود، جدی میگم، به نظرم رنگ سیاه هم جای خودش بود. ولی یه خرده روی رنگ سفید حرف دارم! به نظرم این تضاد کمی یه جوریش کرده! ضمنا شاید سفید کلا رنگ خوبی برای قدرت هم نباشه!!!

ممنون از اظهار نظر شریفتون :gol:
قدرت که تو رنگ سیاه قرار گرفته، بیچاره سفید در اقلیتی ناچیز به گوشه ای رانده شده!!
البته همینجا یه نکته ای بگم: اینی که میبینید رو و پشت جلد بصورت باز هست، درحالی که بیننده یا خریدار در نگاه اول فقط روی جلدو میبینه. به این نکته توجه کنید...

اینم طرحش جالبه ولی فکر می کنم باید از رنگ روشنتر استفاده می شد.

این هم نظریست... سلیقه ها متفاوته، ممنون

خسته نباشی پسر!

سلامت باشی دلاور

قا جان اق رضا بیا زکات علمتو بده مدیون از دنیا نرو یه کلاس بزار یادمون بده
کسی موافقه اسپم نزاره از من تشکر کنه کافیه

پس فکر کردی من تا حالا چکار میکردم؟ همش در حال ارسال زکات علمم هستم دیگه!
اونم به چشم، قبلا هم که گفتم، اگه درخواست زیاد بشه آموزش اینم میذاریم :)

دیدی اسپم نکردیم مورد توجه واقع نشد:دی

بابا جون دو روز تحمل بفرمایید اگه مورد توجه واقع نشد اونوخت! من که شخصا پاسخ حضرت علّیه رو داده بودم فدات شم!

kaghaz rangi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اصل کاری اینجا بود که باید جواب میدادین:دی

خوب بساط اسپم هم داره کم کم اینجا جاشو باز میکنه...ما هم بیایم جا خودمونو بگیریم:دی : )) (الفرار)

blue bee

عضو جدید
کاربر ممتاز
اقا جان اق رضا بیا زکات علمتو بده مدیون از دنیا نرو یه کلاس بزار یادمون بده
کسی موافقه اسپم نزاره از من تشکر کنه کافیه

عجب زرنگی تو!
ما که تشکرمون رو کردیم ولی فکر کنم اسپم ندیم راه نیفته!

لیمویی

عضو جدید
کاربر ممتاز
این کار اصلا رنگ و لعاب نداره ولی خودم خیلی دوستش دارم

خيلي قشنگ بود جلد كتابا.عالي بود.
اينم خيلي خوبه مخصوصا اينكه من خودم كلي دست نوشته اينور اونور دارم بيشترم شعرو نقاشي همه جا رو جزوه هام -كتابام-جزوه هاي دوستام-وسايل مامان بابام-همه جا ديگه
حالا كتابشو خوندي؟اگه جالبه منم برم بخرم ؟!

fgni

متخصص باغبانی
کاربر ممتاز
دیدی اسپم نکردیم مورد توجه واقع نشد:دی
واقعا که ..فکر کردم یخورده با فرهنگ رفتار کنیم که خود استارتر ظاهرا توجه نکردن بنا بر این منم روال عادی رو قبول دارم دوستان بفرمایند اسپم کنن این تاپیکم نابود بشه
عجب زرنگی تو!
ما که تشکرمون رو کردیم ولی فکر کنم اسپم ندیم راه نیفته!
همون تشکر نکرده عزیزی منظورم چیز دیگه ای بود اما محقق نشد همین اسپمت بیشتر کاربرد داره
با محمدرضا موافقم
اموزش بده
مرسی از موافقتت نبودی من هلاک میشدم

Phyto

مدیر تالار
خوب بساط اسپم هم داره کم کم اینجا جاشو باز میکنه...ما هم بیایم جا خودمونو بگیریم:دی : )) (الفرار)

عجب زرنگی تو! ما که تشکرمون رو کردیم ولی فکر کنم اسپم ندیم راه نیفته!

نه تو روخدا... به فکر افسونم باشید بنده خدا گناه داره

با محمدرضا موافقم، اموزش بده

بسیار خب، تصویب شد. تو یه تاپیک دیگه انجام خواهیم داد. فقط به شرطی که مرتب شرکت کنید و تمرینهایی که میدم انجام بدین. حوصله شاگرد تنبل ندارما! :)

خيلي قشنگ بود جلد كتابا.عالي بود.
اينم خيلي خوبه مخصوصا اينكه من خودم كلي دست نوشته اينور اونور دارم بيشترم شعرو نقاشي همه جا رو جزوه هام -كتابام-جزوه هاي دوستام-وسايل مامان بابام-همه جا ديگه
حالا كتابشو خوندي؟اگه جالبه منم برم بخرم ؟!

ممنون از اظهار لطفتون. راستش من معمولا یه جلد از کتابهایی که طرح میزنم میگیرم ولی این یکی رو بهم ندادن یعنی انتشاراتش یه خورده بزنم به تخته بود دیگه نشد!

زهرا فرشید

عضو جدید
کاربر ممتاز

بسیار خب، تصویب شد. تو یه تاپیک دیگه انجام خواهیم داد. فقط به شرطی که مرتب شرکت کنید و تمرینهایی که میدم انجام بدین. حوصله شاگرد تنبل ندارما! :)

ممنون از اظهار لطفتون. راستش من معمولا یه جلد از کتابهایی که طرح میزنم میگیرم ولی این یکی رو بهم ندادن یعنی انتشاراتش یه خورده بزنم به تخته بود دیگه نشد!
چشممممممممم

blue bee

عضو جدید
کاربر ممتاز

باشه، ولی قول دادیا، نگی نگفتم!...