چرا؟؟؟؟؟؟؟

کالیگولا

عضو فعال
کاربر ممتاز
سلام به بچه های هم دانشگاهی! من یه سوال دارم!
همه میدونیم که غذاهای سلف مزخرفه! می دونیم که بوفه داره آشغال به خردمون میده! حراست گیرایه الکی میده! اتوبوسهای دانشگاه با وجود اینکه هر روز داغونتر از روز قبلن بازم هی کرابه هارو گرون می کنن!
می خوام بدونم واقعا این چیزا شماهارو ناراحت نمی کنه؟ چرا هیشکی چیزی نمی گه؟ چرا همه دهناشونو بستن؟ اگرم یکی دهنشو باز کنه بقیه سریع خفش می کنن؟؟
اگر براتون زحمتی نداره جواب این سوالمو دیگه بدین!!

archiciv

عضو جدید
:surprised:عزيزم شما خيلي خودت رو خسته نكن ما گلومون رو پاره كرديم ولي هيچ فايده اي نداشت در نتيجه لالموني گرفتن تو اين دانشگاه بهترين راهه در ضمن شما آقايون كه حراست باهاتون كاري نداره!

mohandes kuchulu

عضو جدید
خب میدونی پسرم .... فکر کنم کار از این حرفا خیلی وقته گذشته.....!!! بهتره آسه بری... آسه بیای ....
این چند سالم میگذره بالاخره.....
از من میشنوی به فکر اعصاب و درست خودت باش..... هر چی نکنی اینجا دانشگاه آزاده و قربون بچه هاشم برم همه از دم بی بخارن..........
گشتیم نبود... نگرد... نیست....!!! بیخیال ........

حمید...HaMiD

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام به بچه های هم دانشگاهی! من یه سوال دارم!
همه میدونیم که غذاهای سلف مزخرفه! می دونیم که بوفه داره آشغال به خردمون میده! حراست گیرایه الکی میده! اتوبوسهای دانشگاه با وجود اینکه هر روز داغونتر از روز قبلن بازم هی کرابه هارو گرون می کنن!
می خوام بدونم واقعا این چیزا شماهارو ناراحت نمی کنه؟ چرا هیشکی چیزی نمی گه؟ چرا همه دهناشونو بستن؟ اگرم یکی دهنشو باز کنه بقیه سریع خفش می کنن؟؟
اگر براتون زحمتی نداره جواب این سوالمو دیگه بدین!!
عزیزم یه نگاهی به پسرای دیگه بندازی متوجه میشی که سرشون به چیزهای مهمتری گرمه!!! که باعث میشه وقت فکر کردن به این مسائل رو نداشته باشن.
بهتره بیخیال بشی

بالا