پروژه طراحی کانال انتقال آب /اگه انجام نشه یه ترم عقب می افتم.... :"(

elaheh.elaheh

عضو جدید
:cry:10 نمره ترمم اینه اگه انجام ندم یه ترم عقب می افتم....

هدف از اجرای این پروژه انتقال آب از یک منطقه با ارتفاع بیشتر به نقطه ای با ارتفاع کمتر می باشد.
بر اساس توپوگرافی منطقه و شرایط مسیر انتقال آب مشخص شده است.با توجه به مطالعات انجام شده دبی انتقال یافته برابر 300لیتر بر ثانیه می باشد.طول کانال 500متر است.نقشه ها با مقیاس 1:100 عمودی و 1:2000 افقی تهیه شده اند.مقطع بهینه کانال را به گونه ای طراحی کنید که حجم خاکبرداری و خاکریزی و بتن ریزی حداقل باشد(ترجیحا حداقل ممکن باشد) پوشش کانال بتنی است.کانال را ذوزنقه فرض کنید.در صورت هرگونه کمبود اطلاعات آن را فرض کرده و فرض خود را توجیه کنید.لطفا منابع،گراف ها،جداول و هر مطلبی که در طراحی خود استفاده کرده اید در انتهای گزارش ذکر کنید.
http://up.iranblog.com/images/74tmkhup07mqor338it.jpg هد بالا و پایین
با تشکر این پروژه درسی منه که هم باید برای کانال بتنی و هم کانال خاکی انجام بدم اما خیلی سنگینه و اصلا نمی دونم باید چیکارش کنم.
ممنون می شم که کمک کنید 10نمره پایان ترمم به این بستگی داره،تا تاریخ 24/10/89 فرصت دارم.
کمکم کنید........
ایمیل من: associate_together@yahoo.com

آخرین ویرایش:

abas-m

عضو جدید
سلام شما می توانیدازفرمولv.a=Qبرای تعیین ابعادکانال استفاده کنید.دراین حالت بهترین سرعت1متردرثانیه وبهترین شیب برای کانالهای خاکی 1درهزارمی باشد.برای طراحی میتوانیدازکتاب سازه های انتقال آب دکتربیرامی استفاده کنید.

بالا