نتایج مصاحبه فنی و تخصصی شرکت انتقال گاز

aminabedini

عضو جدید
درود به همه دوستان چشم به راه
نمیدونم این دهه ی شصت چی بود که این همه بدبختی واسه ما دهه شصتی ها آورد؟
اگه از جواب مصاحبه ها خبری شد ما رو هم خبر کنید...

m.keyhanzade

عضو جدید
اه آخه این چه وضعشه 55 روز از تاریخ مصاحبه می گذره هنوز خبری نشده......آخه چیکار می کنن مگه؟...بخدا کاره 2 روزه نه 2 ماه...تلفن پیگیریم گذاشتن رو فکس....می گم شاید نکنه سرکار باشیم؟:mad::mad:

king5000

عضو جدید
اه آخه این چه وضعشه 55 روز از تاریخ مصاحبه می گذره هنوز خبری نشده......آخه چیکار می کنن مگه؟...بخدا کاره 2 روزه نه 2 ماه...تلفن پیگیریم گذاشتن رو فکس....می گم شاید نکنه سرکار باشیم؟:mad::mad:
برو شکر کن که حداقل مصاحیه ازتون گرفتن ..... ما که همون مصاحبه هم ازمون نگرفتن:(

reza_kh636

عضو جدید
واقعا که انتظار سخته . این برق قدرتی ها دهن بقیه برقی ها و شاید دهن همه رشته ها را سرویس کردن .من شنیدم تا با اینا مصاحبه نکنن خبری از نتیجه و شروع اموزش و مراحل بعدی نیست چون کلاسها با هم تشکیل میشه. فعلا که ول معطلیم .

king5000

عضو جدید
واقعا که انتظار سخته . این برق قدرتی ها دهن بقیه برقی ها و شاید دهن همه رشته ها را سرویس کردن .من شنیدم تا با اینا مصاحبه نکنن خبری از نتیجه و شروع اموزش و مراحل بعدی نیست چون کلاسها با هم تشکیل میشه. فعلا که ول معطلیم .
عجب تحلیل قشنگی......
فکر کنم شرکت گاز هستش که دهن برق - قدرتی ها رو سرویس کرده نه برق - قدرتی ها دهن شما را........

m.keyhanzade

عضو جدید
عجب تحلیل قشنگی......
فکر کنم شرکت گاز هستش که دهن برق - قدرتی ها رو سرویس کرده نه برق - قدرتی ها دهن شما را........

بیچاره این برق قدرتی ها......این بنده های خدا که دیگه هیچی.....چقدر بخونن هی انتظار بکشن....خیلی سخته خداییش.....اونایی که قبلا تو ضمینه نفت و گاز کار کردن یادشون نره که ازشون بیشتر سوالای تخصص کاریشون رو می پرسن

فلات

عضو جدید
بیچاره این برق قدرتی ها......این بنده های خدا که دیگه هیچی.....چقدر بخونن هی انتظار بکشن....خیلی سخته خداییش.....اونایی که قبلا تو ضمینه نفت و گاز کار کردن یادشون نره که ازشون بیشتر سوالای تخصص کاریشون رو می پرسن

بر طبق آخرین خبری که امروز از آقای شمس گرفتم مجوز برا رشته برق قدرت هم گرفتن فقط مشکل الان ماه مبارک هست
گفت احتمالش خیلی کمه که تو ماه مبارک مصاحبه برگزار بشه! فقط به خاطر رعایت حال شما روزه دار عزیز!!!!!

reza_kh636

عضو جدید
بر طبق آخرین خبری که امروز از آقای شمس گرفتم مجوز برا رشته برق قدرت هم گرفتن فقط مشکل الان ماه مبارک هست
گفت احتمالش خیلی کمه که تو ماه مبارک مصاحبه برگزار بشه! فقط به خاطر رعایت حال شما روزه دار عزیز!!!!!

چه خوب كه بالاخره مجوزشا گرفتن.يادمه 22 خرداد كه رفته بودم براي مصاحبه اون عينكيه كه كت قهوه اي راه راه پوشيده بود ريش هم داشت انگار رئيسشون بود تلفني ميگفت هفته ي ديگه مصاحبه ي برق قدرته .الان يك ماه از اون موقع ميگذره . و تازه مجوزشا گرفتن.اينا حرفاشون حرف نيست.معلوم نيست پشت پرده چه خبره و ميخوان چي كار كنن . با اين شرايط كه تا يه ماه ديگه خبري نيست.نه نتيجه ها را ميدن . نه مصاحبه دارن . بعد ماه رمضونم خدا بزرگه ......

m.keyhanzade

عضو جدید
بابا اینا دیگه کین؟انگار خودشون جوان ندارن......اونایی که الان تو خونه انتظار می کشن تا آخر ماه دور از جونشون دیوونه می شن.......ایشالاه خدا همه رو موفق کنه...و این روزا رو یادمون باشه که خودمون یه روز تصمیم گیرنده شدیم خودمون رو جای مردم بذاریم بعد تصمیم بگیریم

MIG29

عضو جدید
سلام,امروز زنگ زدم تامین نیرو یه نفر گوشی رو برداشت گفت اکثرا همه رفتن ماموریت و آخر هفته زنگ بزنم:surprised:

MIS.B

عضو جدید
وایییییییییی خداااااا یعنی تا بعد ماه رمضان خبری نیست:cry:
چقدر دلم گرفتهههههههه
میخام داد بکشممممم

reza_kh636

عضو جدید
من فردا دو میلیون و هفتصدهزار تومان چک دارم . در حال حاظر یک میلیون و سیصدهزار تومان دارم . نمیدونم بقیشا از کجا بیارم .فقط تا 10 مرداد ده میلیون و پانصد هزار تومان چک کشیدم .خدا کار ازاد را لعنت کنه که منا بیچاره کرده .چکی جنس میخری و چکی میفروشی .برای خرید چک میدی ولی وقتی میفروشی کسی چک بهت نمیده حالا اگه راست میگی برو از مشتری چک بگیر .اشکتا در میاره تا چک بده . بعدشم چکش پاس نمیشه . من که فقط دعا میکنم زود نتیجه ها بیاد و قبول بشم . اشکما در اورده این کار .
امروز 27 ام تیر 91 .27 ام شد و هنوز هم خبری نیست .....

فلات

عضو جدید
امروز به خانم احسانی زنگیدم برا شمایی که مصاحبه دادید پرسیدم ....گفت نتایج حاضره فقط باید مجوزش بیاد تا اعلام کنیم

فکر کنم اینا آب هم بخان بخورن باید از بالادست مجوز بگیرن.....همش کاغذ بازی

m.keyhanzade

عضو جدید
به من هم همچین چیزی گفتن...البته 2 هفته پیش به من گفته....یعنی هیچ اتفاقی تو این دو هفته نیفتاده......

reza_kh636

عضو جدید
ان شالله خدا برات درست کنه .

به این فکر میکنم که چجوری ممکنه که یه مدت مشتری نداشته باشی بعد به صورت خیلی غیر منتظره یه مشتری دست نقد بیاد و پیله کنه که من سریعا جنس میخواهم پولشم همین الان نقدی میدم . یک ساعت و نیم بشینه توی کارگاه که جنساش اماده بشه .فرداشم شما به اندازه همون مبلغ چک داشته باشی و پول نداشته باشی . این یعنی چی ؟
مگه میشه ؟
من موندم که چی باید بگم .....
یکی امروز اومد به اندازه چک فردام جنس خرید و برد . پولشم نقدی داد .
نمیدونم والا چی بگم .....
من فقط میدونم خیلی ناشکرم .
خیلی عجیبه .
میگن خدا میرسونه . از 25 ام تا حالا دارم به این موضوع پی میبرم .
هیچ توضیحی ندارم بدم .
چقدر ما ادمها فراموشکاریم . بارها از این اتفاقها برامون می افته ولی .....
من نمیدونم با این وجود چه تصمیمی باید بگیرم.....

MIS.B

عضو جدید
فلات جان واقعا ممنونم که پیگیری کردی دستت درد نکنه
اجرت با آقا امام زمان;)

MIS.B

عضو جدید
امروز به خانم احسانی زنگیدم برا شمایی که مصاحبه دادید پرسیدم ....گفت نتایج حاضره فقط باید مجوزش بیاد تا اعلام کنیم

فکر کنم اینا آب هم بخان بخورن باید از بالادست مجوز بگیرن.....همش کاغذ بازی

خواهشا اگه میشه بازم پیگیری کنید
هممون تو بد شرایطی هستیم:cry:

بالا