قابلیت اطمینان

atena001

عضو جدید
کسی هست که نرم افزار های قابلیت اطمینان یا تعمیر پذیری رو داشته باشه؟
مثلا blocksim یا Weibull++
کلا برای محاسبه قابلیت اعتماد و تعمیرپذیری روش های پواسون ناهمگن و قانون توان، کسی میدونه با چه نرم افزارهای آماری میشه انجام داد؟

linktaz

کاربر بیش فعال
کلا برای محاسبه قابلیت اعتماد و تعمیرپذیری روش های پواسون ناهمگن و قانون توان، کسی میدونه با چه نرم افزارهای آماری میشه انجام داد؟
سلام
تااونجائي كه يادمه با SPSS بشه انجامش داد.بهتره در تاپيك آمار مطرح بشه.بچه هاي آمار به نرم افزار هاي تخصصي مسلط ترند.

baratloo

عضو جدید
سلام دوستان
من قابلیت اطمینان رو با نرم افزار MINITAB V16 انجام میدم .
روش اول :منو Assistant و سپس Capability Analysis
روش دوم : من Stat سپس Quality tools و سرانجام Capability Analysis

موفق باشید .

atena001

عضو جدید
میشه یکم بیشتر توضیح بدید که دقیق چکار باید کنم من الان TBFها رو دارم. باید ازمون روند و همبستگی بگیرم. شما هم همین کارو انجام میدید قبلا از استفاده از مینی تب یا اینکه اینارو هم با مینی تب انجام میدید؟
ممنون.

atena001

عضو جدید
سلام دوستان
من قابلیت اطمینان رو با نرم افزار MINITAB V16 انجام میدم .
روش اول :منو Assistant و سپس Capability Analysis
روش دوم : من Stat سپس Quality tools و سرانجام Capability Analysis

موفق باشید .
میشه یکم بیشتر توضیح بدید که دقیق چکار باید کنم من الان TBFها رو دارم. باید ازمون روند و همبستگی بگیرم. شما هم همین کارو انجام میدید قبلا از استفاده از مینی تب یا اینکه اینارو هم با مینی تب انجام میدید؟
ممنون.

JUNIPER

عضو جدید
تحلیل قابلیت اطمینان

تحلیل قابلیت اطمینان

سلام روش آنالیز وایبول یک متد برای تحلیل قابلیت اطمینان است .برای برازش داده ها و تحلیل نرم افزار minitabمیتواند در این زمینه کمک کند و یک منو مخصوص reliability دارد.

بالا