.:.:.دجال .:.:.فراماسونری.:.:.

آبجی

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام به همه دوستان گرامی

تو این تاپیک همونجور که از اسمش مشخصه میخوایم در مورد دجال وهمین طور در مورد فراماسونری ها بحث کنیم .

در مورد تاریخچه هر دو و اینکه اصلا چطور بوجود اومدن همه اینها رو میخوایم با هم بررسی کنیم .

خوشحال میشم شماها هم نظرتون رو بگید
:gol:

آبجی

عضو جدید
کاربر ممتاز
اینایی که تو این تاپیک هست تمامیش چیزایی هست که خودم خوندم در موردش این دو مورد حال از نت گرفته تا کتب و مجلات اگه یه زمانی خواستم نقل قولی کنم حتما میگم از کی و کجا بوده منبعش فراموش نمیشه :دی

خب همون طور که همه مون میدونیم دجال در اخرالزمان ظهور میکنه طبق روایاتی که تو کتب ذکر شده البته یه جایی هم خونده بودم که گفته بودن در خراسان ظهور میکنه ولی خب نمیشه به طور حتم گفت که تو خراسان ظهور میکنه یا نه !!!!

دجال با معجزات زیادی که میکنه مردم زیادی رو فزیب میده

تو ویکی گفته شده : دجال در اورشلیم ادعای خدایی می کند و سرانجام پس از حکمرانی به مدت چهل روز یا چهل سال به دست عیسی مسیح یا مهدی یا هر دوی آنها به هلاکت می‌رسد !!!

با این گقته ما به دو نتیجه میرسیم

• دجال در اسلام
  • دجال در مسیحیت
که کم کم هر دوشون رو باز میکنیم .

ادامه دارد . . .

"Amir masoud"

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
یه مستند 52 قسمتی ازش ساختند...من بعضی قسمتاشو دیدم...خیلی باحاله....

persian_sky

عضو جدید
موضوع خوبی رو انتخاب کردین و با توجه به اینکه داریم به عصر آخرالزمان نزدیک میشیم و نشانه های تسلط فراماسون و صهیونیسم بر جهان داره آشکار میشه خوبه که اطلاعات مناسبی در این مورد ارائه بشه .
منتظرم ببینم چه اطلاعاتی ارائه میدین
البته تصویر آواتار شما هم نوعی تبلیغ فراماسون و دجال(تک چشم) می باشد . در صورت امکان ویرایش کنید

Abolfazl_r

عضو جدید
کاربر ممتاز

نه انشاالله حسابی مراقبشم

خوشحال میشیم شما و دوستان هم کمک کنید

دقیقا منظورم همین بود. ربط دادن قلنج به شقیقه. :thumbsdown:

موفق باشید. :gol::gol::gol:

موضوع خوبی رو انتخاب کردین و با توجه به اینکه داریم به عصر آخرالزمان نزدیک میشیم و نشانه های تسلط فراماسون و صهیونیسم بر جهان داره آشکار میشه خوبه که اطلاعات مناسبی در این مورد ارائه بشه .
منتظرم ببینم چه اطلاعاتی ارائه میدین
البته تصویر آواتار شما هم نوعی تبلیغ فراماسون و دجال(تک چشم) می باشد . در صورت امکان ویرایش کنید

آبجی

عضو جدید
کاربر ممتاز
خب بریم سر بقیه بحثمون :

تو دین اسلام یه سری روایات هست که دجال نشانه اخرالزمان هست و قیامت .

حالا میخوایم تو این پست به بررسی دجال بپردازیم که چطور هست (( منظورم از لحاظ شکل هست ))

دجال : یک چشم برپیشانی - موهای پریشان - بدترین چهره ای که میتونید تصور کنید که گفته میشه روی پیشانی اش کلمه کفر حک شده (( اینو خودم چند جا خوندم اما خب چیز زیادی دستگیرم نشد برای همین زیاد نمیتونم راجب این موضوع توضیح بدم ))

تو دین اسلام گفته شده که وقتی دجال میاد که حضرت مهدی (عج ) ظهور میکنه و قیامت برپا میشه و طبق گفته ها تو خراسان خروج میکنه .

روایت های زیادی از دجال هست مبنی بر حضورش تا زمان ظهورش :

یه عده میگن که تو اقیانوس هند تو یه جزیره هست و مشغول گوش دادن اهنگ (( این موضوع تو ویکی هم اومده ))

یه عده دیگه میگن که نه تو یه جزیره تو یه کوه دربند و اسیر هست که دشمنان به اون غذا میدن .

در کل احادیث شیعه گفته شده دجال زمانی ظهور میکنه که مردمان خوبی رو بدی و بدی رو خوبی بدانند (( در کل یعنی همون تضاد خودمون ))

آبجی

عضو جدید
کاربر ممتاز
چند وقت پیش بود که رژیم صهیونیست یه عکس از یه بچه که ظاهرا یه چشم بود تو رسانه ها فرستاد مبنی بر اینکه این دجال هست !!!! اخرالزمان !!! (( چون تصویر این کودک تو نت خیلی زیاد بود نذاشتمش میتونید یه سرچ ساده کنید شما هم ببنید ضمن اینکه این نوزاد ناقص الخلقه بود ))

اغلب دجال رو به عنوان فتنه گر اخرالزمان میدونند .

راستی میدونستید عمر دجال خیلی طولانی بوده و حتی در زمان پیامبر (ص) نیز بوده !!!

یه نکته دیگه اینکه دجال زمان قحطی شدید میاد و همراه هم داره یک الاغ سفید رنگ !!!

علی علیه السلام در پیش‌بینی ماجراهای آخرالزمان فرمود:
«دجال چنان فریاد می‌زند که شرق و غرب جهان از جن و انس و شیاطین صدای او را می‌شنوند. او چنین فریاد می‌زند:« دوستان من، به سوی من بیایید! من کسی هستم که آفریدم، هر چیزی را در جای مناسب خود قرار دادم و هدایت نمودم. من پروردگار بزرگ شما هستم.»
سپس فرمود:« او دشمن خداست و دروغ می گوید. او مثل همه آدم‌ها غذا می خورد و راه می رود، در حالی که پروردگار شما اعور (یک چشمی) نیست، غذا نمی خورد، راه نمی رود و هرگز نابود نمی‌گردد.»

منبع: بحارالانوار، 52/ 192

دغدغه مند

عضو جدید
ابتدا باید بگم کار بسیار ارزشمندیه و خب جای بسی کار داره.

یه مستند 52 قسمتی ازش ساختند...من بعضی قسمتاشو دیدم...خیلی باحاله....

احسنت.مستندی که شما فرمودید the arrivals هست و خیلی کار قشنگیه که البته نقد هایی هم وجود داره.اما در عین حال واقعا ذهن انسان را نسبت به محیط پیرامون روشن میکنه.اگردوستان ببینند نقد این مستند رو خدمتون میگم.

دغدغه مند

عضو جدید
تا اونجایی که بنده اطلاع دارم.برای علائم ظهور به دنبال مصادیق می گردند تا بتوانند راحت تر آنان را شرح و تفسیر کنند.
برای مثال اگر در علائم ظهور گفته شده که در آینده از این طرف جهان آن طرف جهان را میشه دید.خب مصداق آن در این است که وبکم و سایر تکنولوژی ها این کار را راحت کرده.
غرض از این مقدمه این بود که بگم با توجه به علائمی که وجود دارد عده ای از دجال برداشت های متفاوتی کردند و همه آنها تا حدی قابل قبوله و قوی و ضعیف داره.
چون من آنچنان اطلاعات قوی نسبت به علائم گفته شده درباره دجال ندارم انشاالله پس از اینکه دوستمون علائم رو بازگو کردند.در مورد مصداق هایی که ارائه شده آنچه که بلدم رو میگم.

آبجی

عضو جدید
کاربر ممتاز
مستندی که شما فرمودید the arrivals هست و خیلی کار قشنگیه که البته نقد هایی هم وجود داره.اما در عین حال واقعا ذهن انسان را نسبت به محیط پیرامون روشن میکنه.اگردوستان ببینند نقد این مستند رو خدمتون میگم.

انشاالله نقدهای همون مستند رو هم به مرور تو همین تاپیک میزنیم خوشحال میشم که شما هم کمک کننده باشید :gol:

آبجی

عضو جدید
کاربر ممتاز
همون طور که تو یکی از پست ها گفتم دجال به معنی دروغ گو هست .

اصل داستان دجال همونطور که من شنیدم تو کتاب مسیحیان هست .

همیشه یکی از دوستام یه حدیثی از پیامبر(ص) رو نقل میکنه و اون حدیث این هست :
"" پیش از خروج دجال ، هفتاد دجال خروج خواهد کرد ""
میشه گفت اگه دجال یکی از علائم اخرالزمان نام ببریم و تضاد رو ((پستهای قبل منظورم خوبی و بدی )) دروغهای زیاد هم یکی از عوامل دیگه هست چون معنای دجال : دروغگو هست و هفتاد دجال تو این حدیث چه معنای وسیعی میتونه داشته باشه :cry: .

یادمه که یه جا خونده بودم راجب دجال که همراه خودش " کوهی از غذا و شهری از اب رو به همراه داره " یکی از دلایلی که تو اون زمان مردم فریب دجال رو میخورند همین هست چون دجال زمانی خروج میکنه که قحطی حاکم هست و این غذا و اب وسیله ای هست برای حیله و جذب مردم .

آخرین ویرایش:

persian_sky

عضو جدید
همون طور که تو یکی از پست ها گفتم دجال به معنی دروغ گو هست .

اصل داستان دجال همونطور که من شنیدم تو کتاب مسیحیان هست .

همیشه یکی از دوستام یه حدیثی از پیامبر(ص) رو نقل میکنه و اون حدیث این هست :
"" پیش از خروج دجال ، هفتاد دجال خروج خواهد کرد ""
میشه گفت اگه دجال یکی از علائم قیامت نام ببریم و تضاد رو ((پستهای قبل منظورم خوبی و بدی )) دروغهای زیاد هم یکی از عوامل دیگه هست چون معنای دجال : دروغگو هست و هفتاد دجال تو این حدیث چه معنای وسیعی میتونه داشته باشه :cry: .

یادمه که یه جا خونده بودم راجب دجال که همراه خودش " کوهی از غذا و شهری از اب رو به همراه داره " یکی از دلایلی که تو اون زمان مردم فریب دجال رو میخورند همین هست چون دجال زمانی خروج میکنه که قحطی حاکم هست و این غذا و اب وسیله ای هست برای حیله و جذب مردم .

توصیه می کنم بجای قیامت از واژه ی آخرالزمان استفاده کنید چون مفهوم قیامت با مفهوم ظهور و آخرالزمان به کلی متفاوت هست!

آخرالزمان به معنی پایان یک دوره ی بشری که با ظهور وارد دوران جدید میشه ، بطوریکه میتونیم بگیم بعد از ظهور شروع زندگی واقعی بشر هست!

اما قیامت به معنی پایان جهان و حضور همه ی انسانها در جهانی دیگر در برابر خداوند برای حساب و عقاب هست!

persian_sky

عضو جدید
من زیاد وقت نوشتن مطلب در این مورد رو ندارم ولی توصیه می کنم موارد زیر رو دانلود کنید و ببینید

اول لینک سخنرانی های آقای رائفی در مورد دجال، شیطان و آخرالزمان

http://www.anti666.ir/post-44.aspx

و دوم لینک دانلود مستند ظهور ساخته ی مسلمانان اروپا هست

http://zobdeh.ir/مالتی-مدیا/تصویری/مستند/دانلود-مستقیم-مستند-ظهور-با-زیر-نویس-فا.html

توصیه می کنم حتماً ببینید چون دید شما رو نسبت به جهان تغییر خواهد داد

آبجی

عضو جدید
کاربر ممتاز
تو یکی از پستها بود که گفتم دجال بدی رو خوبی و خوبی رو بدی نشون میده !!!

حالا میخوام این موضوع رو باز کنم :

به طور ساده میشه اینجوری گفت که [FONT=&quot]بدهایی که وجود دارند رو به وسیله چیزی مخفی یا به عبارت خودمونی تر لاپوشونی کنند و اونو به زیبایی تبدیل کنن تا هرکسی که ببینه فکر کنه اون بهترین چیز در عالم هست !!!
[/FONT]

خب حالا در مورد جمله بالا شما چی فکر میکنید ؟؟؟

بذارین اینجوری بگم با خوندن جمله بالا چه چیزی تو ذهنتون میاد ؟؟؟ فکر میکنید شبیه کی هست ؟؟؟
[FONT=&quot]

[/FONT]
شبیه شیطان
[FONT=&quot]
[/FONT]
چرا ؟؟؟ چونکه بدی ها را خوب جلوه می ده و موقعی هم که فهمیدیم و بدی آن برای ما آشکار شد جوری استدلال و دلیل برایمان میاره که به خودمون می گیم راست می گه دیگه این معنی خود دجال هست .
[FONT=&quot]

[/FONT]

آبجی

عضو جدید
کاربر ممتاز
خب تا الان یه سری راجب دجال و اینکه چه شکلی هست توضیح دادم اما خب تو این پست میخوام از خر دجال بگم :

تا اینجا متوجه شدیم که دجال یک انسان یک چشم و کریه هست و خرش نیز استثنایی هست .

راستی شما سریال مختارنامه رو میبینید ؟؟؟؟ تو یکی از قسمتها راجب خر دجال یه اشاره هایی شده بودا یادتونه ؟؟؟

میدونید یکی از خطرات از سمت همین خر دجال هست ؟؟؟

کم کم داریم وارد بحث فراماسونری ها میشیم :cry:

آبجی

عضو جدید
کاربر ممتاز
راستی معنی عربی دجال میدونید چی هست ؟؟؟

شترهایی که وقتی کچلی میگرفتن روشون قیر میریختن :eek: که کچلی شترها معلوم نباشه :surprised: که در ظاهر شتره کاملا سلامت به نظر میرسیده اما خب اون مریضی هنوز هم تو بدنش وجود داشته

دجال به عربی یعنی همین یعنی لاپوشونی !!!

خب تا الان فهمیدیم که وقتی یه چیزی مشکلی داشته باشه ولی اونو خوب جلوه بدن بهش میگن دجال ایات قرانی هم راجب شیطان همینو میگه "" شیطان کارهای ناشایست رو خوب جلوه میده ""

میشه گفت الان هم دجال وجود داره چون دجال ما رو وادار میکنه که تا باور کنیم این جهان جایی هست که ارزش زندگی داره و هرکاری میشه کرد و اون دنیا وجود نداره .

آبجی

عضو جدید
کاربر ممتاز
توصیه می کنم بجای قیامت از واژه ی آخرالزمان استفاده کنید چون مفهوم قیامت با مفهوم ظهور و آخرالزمان به کلی متفاوت هست!

آخرالزمان به معنی پایان یک دوره ی بشری که با ظهور وارد دوران جدید میشه ، بطوریکه میتونیم بگیم بعد از ظهور شروع زندگی واقعی بشر هست!

اما قیامت به معنی پایان جهان و حضور همه ی انسانها در جهانی دیگر در برابر خداوند برای حساب و عقاب هست!

ممنون از تذکرتون تصیح شد منظورم همون بوده اما خب . . . :redface:

آبجی

عضو جدید
کاربر ممتاز

و دوم لینک دانلود مستند ظهور ساخته ی مسلمانان اروپا هست

http://zobdeh.ir/مالتی-مدیا/تصویری/مستند/دانلود-مستقیم-مستند-ظهور-با-زیر-نویس-فا.html

توصیه می کنم حتماً ببینید چون دید شما رو نسبت به جهان تغییر خواهد داد

این لینک دقیقا همونی هست که جناب دغدغه مند و Amir masoud فرمودند .

مستندی که شما فرمودید the arrivals هست و خیلی کار قشنگیه که البته نقد هایی هم وجود داره.اما در عین حال واقعا ذهن انسان را نسبت به محیط پیرامون روشن میکنه.

آبجی

عضو جدید
کاربر ممتاز
راستی میدونید که حضرت علی (ع) از پیامبر اکرم (ص) نقل می کند که فرمود:

"" پیش از قیامت ده امر حتمی واقع می شود : خروج سفیانی ، دجال ، دود ، دابة الارض ، خروج قائم ، طلوع خورشید از مغرب ، نزول عیسی ، فرو رفتن در مشرق جزیرة العرب ، بیرون آمدن آتشی از قعر یمن که مردم را به محشر براند ""

آبجی

عضو جدید
کاربر ممتاز
حضرت علی (ع ) راجب دجال اینطور فرمودند :

چشم راست ندارد و چشم دیگرش در وسط پیشانی اوست و مانند ستاره صبح می درخشد، چیزی در چشم اوست که گویی آمیخته به خون است. وی در یک قحطی سختی می آید ، و بر الاغ سفیدی سوار است .

او با صدای بلندی فریاد می زند که بین مشرق و مغرب ، صدایش را جن و انس و شیطان می شنوند و می گوید: ای دوستان من! به سوی من آیید. من هستم کسی که آفریده است، پس استوار ساخته و مقرر کرده و هدایت نموده است. من پروردگار برتر شما هستم .

آبجی

عضو جدید
کاربر ممتاز
در روايات اهل بيت(ع) آمده است كه در آخر زمان انساني مي‌آيد با مشخصات زير:

1. يك چشم دارد.
  2. يك چشم او در وسط پيشاني اوست.
  3. يك چشم او كه در وسط پيشاني اوست مثل ستاره مي‌درخشد.
  4. اين انسان به نام «دجال» مشخص شده است.

اين انسان سوار بر خري است كه چنين توصيف شده است:
  1. بين دو گوش او يك ميل راه است.
  2. داخل درياها مي‌شود.
  3. زمين زير پاي او در هم نورديده مي‌شود.
  4. جلوي او دود و آتش است.
  5. پشت سرش چيزي است كه مردم آن را نان مي‌بينند.
  6. از سر هر موي او سازي بلند است.
  7. خرما دفع مي‌كند.

• اغلب طرفدارانش از يهوديان و زنازادگان هستند.
مردم در زمان او به دو دسته تقسيم مي‌شوند:

• عده‌اي براي دين خود عزادارند
  • عده‌اي براي دنياي خود.

منبع :

برگرفته از كتاب: آيين برنامه‌سازي راديويي،انتشارات سروش.

آبجی

عضو جدید
کاربر ممتاز
یادتونه تو یکی از پست ها گفتم که حضرت علی (ع) از پیامبر نقل کردند که پیش از قیام حضرت مهدی (عج) 10 امر اتفاق میافته ؟؟؟ حالا میخوایم در مورد اون ده مورد کمی توضیح بدم :

یکی از اونها خروج سفیانی بود تو احادیث زیادی گفته شده تا سفیانی خروج نکنه حضرت قیام نمیکنند .

یکی دیگه خروج یمانی بود امام صادق(ع) دراین باره میفرمایند: سه کس در یک سال و در یک روز قیام می­کنند؛ خراسانی و سفیانی و یمانی و در بین این سه پرچم بهترین پرچمها از یمانی است: زیرا پرچمی است که به حق دعوت می­کند.

یکی دیگه از اون موارد صیحه اسمان بود ، صیحه اسمان ندایی هست که از اسمان تو اون روز همه عالمیان این صدا رو میشنوند .

قتل نفس زکیه یکی دیگه از اون نشانه ها هست تا زمانی نفس زکیه کشته نشه حضرت ظهور نمیکنند .

آبجی

عضو جدید
کاربر ممتاز
دیشب بود داشتم یه مطلبی راجب دجال میخوندم دیدم راجب مشخصات ظاهری دجال نوشته برام جالب بود تو این تاپیک هم راجب این موضوع تا بحال پستی نداده بودم این خلاصه اون مقاله ای بود که من خونده بودم :

دجال
:

فردی با یک چشم هست که گودی زیر چشم رو ندارد (( منظورش همون گودی معمول زیر چشمامون هستا ))اون جور که تو اون مقاله من خوندم همینطور تو احادیث هم ذکر شده چهره دجال چهره ای هست ناقص

دجال کسی هست که ادعای خدایی میکنه اونجور که تو اون مقاله گفته شده بود تولد دجال در میان قوم یهود هست (( البته هنوز هیچ کسی نمیتونه در این مورد نظری بده چون گفته ها تو این قضیه فراوونه ))

تو این مقاله نکته ی جالبی گفته بود این بود که دجال مردی هست چاق و سرخ روی از نظر ظاهری (( هیکل منظورمه )) هیچ کسی از ابتدای خلقت شبیه دجال وجود نداشته موهاش مجعد هست و نکته جالب این هست که یکی از پاهاش هم لنگ هست !!!

دجال دارای قدرت فوق بشری هست یعنی اینکه مرده رو زنده میکنه و در قحطی به مردم غذا و اب میده (( در این مورد قبلا توضیح کامل دادم ))

طول حکومت دجال 40 روز هست که تو این چهل رو همه رو به کفر میکشه !!!

پ ن :
راستی رو دلار امریکا رو دقت کردین ؟؟؟ یه تک چشم هست

آبجی

عضو جدید
کاربر ممتاز
راستی شما چیزی راجب دجال زمان کنونی شنیدید ؟؟؟

چیزی راجبش میدونید ؟؟؟

آبجی

عضو جدید
کاربر ممتاز
فتنه دجال

كيفيت‏خروج دجال به اين ترتيب‏است كه سه سال قبل از خروجش دردنيا قحط و خشكسالى مى‏شود. به‏اين صورت كه سال اول، ثلث‏باران وسال دوم دو ثلث‏باران معمولى‏نمى‏بارد و سال سوم حتى يك قطره‏باران از آسمان به زمين نمى‏بارد و يك برگ سبز از زمين روييده‏ نمى‏شود. در اين موقع كه گرسنگى وتشنگى بر عالميان سايه افكنده‏است، دجال خروج مى‏كند. هنگامه‏عجيبى بر پا مى‏شود و دجال به كمك‏پيروانش بر تمام شهرها مسلط مى‏شود و «بيت‏المقدس‏» را كه‏ساكنانش حاضر به ‏تسليم ‏نمى‏شوند، محاصره مى‏كند. در چنين زمانى به‏هنگام نماز صبح و يا عصر، حضرت‏مهدى صاحب‏الزمان عليه السلام ظهور مى‏كند و با جماعت محصورين به‏ نماز مى‏ايستد. حضرت عيسى بن‏مريم عليه السلام نيز از آسمان فرود مى‏آيد و به صاحب‏الامرعليه السلام اقتدا مى‏كند. آنگاه حضرت صاحب‏الزمان عليه السلام ازحصار خارج شده، دجال و پيروانش‏را از ميان برمى‏دارد.
او قیام میکند در حالی که همراهش نهری است و آتشی پس در هرکس در آتش او افتد اجرش واجب و وزر گناهانش پاک شده و هرکس در نهر او افتد وزرش واجب و اجرش پاک شده است دجال اکبر، اعور است و چشم راستش ممسوح (پوشیده) است و چشم دیگرش گویا ممزوج است به خون گویا در سرخی مثل علقه است؛ مانند دانه انگور است در آب سپس عده‌ای از اقوام او را پیروی می‌کنند انجیل‌های آنان به گردنشان آویخته است.

منبع : (بحار ج 57 ص 224 باب 36)

بالا