بررسی سوالات کنکور ارشد سال 93

mahfa90

عضو جدید
سلام به دوستان معمار
چی می شد رشتخ خودتون دامه بدید بابا همه چیز تحصیلات نیست
رویکرد معمار با شهرساز متفاوته درست نیست البته جای بحث داره دوس داشتید با هم مباحثه می کنیم
در مورد سوالات واقعات سوالات سطحش زیاد سخت نبود به راحتی به درصد بالای 50 میشه رسید
امیدوارم سوالات دکتذی امسال با این رویکرد طرح بشن
موفق باشید
ببخشید نمیدونستیم باید از شما اجازه میگرفتیم که واسه آیندمون چکار کنیم.

Arch-Azadeh

همکار مدیر مهندسی شهرسازی متخصص طراحی شهری
سلام دوستای گلم
همگی واقعا خسته نباشید:w30::w30:

ایشالا که امتحان را همه خوب دادید... دیگه اصلا به امتحان فکر نکنید.. از الان به بعد فقط باید برای امتحان مرحله دوم کار کنید. چون مطمئنم همه رتبه های خوبی میگیرید.. پس باید به فکر مرحله دوم باشید.. یک هفته استراحت و دوباره شروع کنید.

دیگه به امتحان تئوری فکر نکنید. به هر حال امتحان را دادید و تموم شده و با حرص خوردن و غصه خوردن کاری از پیش نمیره... پس با انرژی و اعتماد به نفس برید به سمت مرحله دوم :)

موفق باشید

سلام به دوستان معمار
رویکرد معمار با شهرساز متفاوته درست نیست البته جای بحث داره دوس داشتید با هم مباحثه می کنیم

فکر نمیکنم جای این بحث اینجا باشه؟؟؟ هر کسی اختیار داره هر رشته ای میخواد ارشد بده.. شما هم مثلا میتونی بری برق امتحان بدی..تصمیم کاملا شخصیه!!!

Arch-Azadeh

سلام
سایت سازمان سنجش سوالات را گذاشته و جوابها را گفته که تا 5شنبه میذاره
این هم سوالات

پیوست ها

• 1351-tarahi shahri.pdf
    1.9 مگایابت · بازدیدها: 0
  • 1350-barname rizi.pdf
    2 مگایابت · بازدیدها: 0

Soofia

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها تصمیمتون واسه کلاس اسکیس چیه؟؟؟؟
من تو طراحی شهری هیشکیو نمیشناسم تنها گزینه هام خانه شهرساز و کیمیا فکره
:w29:
چه کنیم؟؟:w05:

ایکاروس

عضو جدید
سلام به دوستان معمار
در مورد سوالات واقعات سوالات سطحش زیاد سخت نبود به راحتی به درصد بالای 50 میشه رسید
امیدوارم سوالات دکتذی امسال با این رویکرد طرح بشن
موفق باشید

درمورد تفاوت نگاه شهرساز و معمار من کاملا موافقم باهاتون .... دید یه شهرساز کل نگره و حوزه فعالیتش محدود به یه خونه دوتا خونه نیست ....شهرساز تو کارش باید مخلوطی از فرهنگا و خواسته ها رو مد نظر بیاره ...

ولی درمورد انتخاب هر کسی مختاره ...چ معمار چ شهرساز

کنکورامسال شاید بیشتر به نفع شهرسازیا بود چون سوالا مفهومی طرح شده بود و لازم بود آدم علم رشته رو داشته باشه تا بتونه جواب بده سوالا رو و حتی نیازی به خوندن زیاد نبود

zarnaz_a

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام دوستان. خسه نباشید.
به نظر منم مباحث و زبان سخت بود. زبان فک میکردم خوب زده باشم. اما تا الان با این لینکی که به ها گذاشته بودن ده سوال اولو چک کردم دیدم کلی غلط داشتم :cry::(

zarnaz_a

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
بچه ها تصمیمتون واسه کلاس اسکیس چیه؟؟؟؟
من تو طراحی شهری هیشکیو نمیشناسم تنها گزینه هام خانه شهرساز و کیمیا فکره
:w29:
چه کنیم؟؟:w05:
اتفاقا منم از دوستام پرسیدم همینو گفتن بهم. البته اگه استادا همون قبلا باشن.

امیدهک1

عضو جدید
بچه ها کسی جواب 15 سوال آخر زبان طراحی شهری رو نداره....من کلا 8 تا زدم تا حالا که چهارتاش اشتباه بوده فکر کنمئ زبانو خراب کردم بد جوری...من خیلی استرس دارم...شما چکار کردین...اگه کسی جوابو داره خواهش می کنم جوابا را بزاره...ممنوننننننننن

mahfa90

عضو جدید
بچه ها کسی جواب 15 سوال آخر زبان طراحی شهری رو نداره....من کلا 8 تا زدم تا حالا که چهارتاش اشتباه بوده فکر کنمئ زبانو خراب کردم بد جوری...من خیلی استرس دارم...شما چکار کردین...اگه کسی جوابو داره خواهش می کنم جوابا را بزاره...ممنوننننننننن
وضعیت منم مثل شماست خیلی استرس دارم.4 سوال زده بودم از این 15 تا که دوتاش غلط بود:cry::(.واسه 15 تای بعدی چون تخصصیه باید منتظر کلید سازمان سنجش باشیم.

امیدهک1

عضو جدید
خدا کنه بقیش درست باشه که نه شما منفی بشسد نه من...من زیاد رو زبان حساب نکرده بود خودم یه چیزایی بارم بود ولی این دیگه اخر سختی بود...تو معمری من از 12 تا که جواب دادم...8 تاش درست بود 1 اشتباه اون 3 تا یادم نبود ولی تو این دیگههههههههههه...

mahfa90

عضو جدید
زبان خیلی مهمه.من پارسال واسه معماری همه درصدای فن و تارخ و درک حدود 50 بود ولی زبانم تو اوج ناباوری 0 شد رتبه ام شد 1300.!!!!یعنی اون 0 همه رو داد باد فنا

آخرین ویرایش:

arc eng

عضو جدید
بچه هااااااا
استرس الان واسه زبان و مباحث و چیرای دیگه جز اینکه مانع ادامه کار باشه هیچ چیز دیگه ای عایدمون نمیکنه... اینقدر بهش فکر نکنید. تموم شده و دیگه کاری از دستمون بر نمیاد ! تا آخر هفته فقط فرصت دارید استرس داشته باشید و حرص بخورید و ناراحت تستهاتون باشید.:mad:بهتره به اسکیس فکر کنیم و متمرکز شیم رو این مرحله که هنوز فرصت داریم. ی طوری نشه خدای نکرده:surprised:
;)

امیدهک1

عضو جدید
بچه ها اگه کسی زبانو منفی بزنه و درصدای دیگش نزدیک پنجاه باشه رتبش چند میشه...یعنی امکان داره رتبش خوب بشه با توجه به اینکه زبان طراحی شهری خیلی سخت بوده...بچه ها لطفا اگه از تجربتان استفاده کنید و جواب بدید ممنون میشم

امیدهک1

عضو جدید
خوب بچه ها یکی بیاد راهنمایی کنه اسکیسو چکار کنیم واسایلو معرفی کنید...تمرینات کتابا و چیزایی که بلدین به اشتراک بزارین...بچه های معماری که فعالن اما اینجا سوتو کوره...

ایکاروس

عضو جدید
بچه ها اگه کسی زبانو منفی بزنه و درصدای دیگش نزدیک پنجاه باشه رتبش چند میشه...یعنی امکان داره رتبش خوب بشه با توجه به اینکه زبان طراحی شهری خیلی سخت بوده...بچه ها لطفا اگه از تجربتان استفاده کنید و جواب بدید ممنون میشم

فک کنم 200 اینا بشه دیگه حداقل

ایکاروس

عضو جدید
خوب بچه ها یکی بیاد راهنمایی کنه اسکیسو چکار کنیم واسایلو معرفی کنید...تمرینات کتابا و چیزایی که بلدین به اشتراک بزارین...بچه های معماری که فعالن اما اینجا سوتو کوره...

من اتفاقا تاپیک بروبچ معماری رو دیدم .خوبی اونا اینه که همشون تویه جو دوستانه اطلاعات فایلا و حتی چیزایی که توکلاس اسکیس می گن بهشون رو به اشتراک میزارن و با هم پیش می رن ..که من تو بچه های شهرسازی کمتر دیدم ...

فک کنم همه منتظریم یه نفر فقط بگه چه کنیم

arc eng

عضو جدید
من اتفاقا تاپیک بروبچ معماری رو دیدم .خوبی اونا اینه که همشون تویه جو دوستانه اطلاعات فایلا و حتی چیزایی که توکلاس اسکیس می گن بهشون رو به اشتراک میزارن و با هم پیش می رن ..که من تو بچه های شهرسازی کمتر دیدم ...

فک کنم همه منتظریم یه نفر فقط بگه چه کنیم

اینجا هم راه میفته... یعنی باید راش بندازیم...:smile:

zarnaz_a

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز

دقیقا منم از 15 تای اولی 11 زدم که 5تاش غلط بوده!!! :w05: حالا بقیه جوابا بیاد ببینیم چی میشه.. اما نگران نباش. اگه بقیه درسارو خوب زده باشی میتونی با اسکیس خوب قبول بشی :smile:

mahfa90

عضو جدید
من خیلی دوست دارم شروع کنم ولی نمیدونم باید از کجا و چطوری شروع کنم.همه منتظریم یکی بیاد بگه چکار کنیم.
فکر کنم تا کلید سوالات بیاد وضعیت همین باشه یه جورایی بلاتکلیفیم انگار =حس معلق بودن....

arc eng

عضو جدید
بچه ها این بحثا رو ببریم تو تاپیک خودش بهتر نیست؟؟؟؟؟؟؟؟؟

من به شخصه باید از خط کشیدن شروع کنم. البته این قسمت هم مثل تئوری برنامه ریزی میخواد حتما.تا ی هفته ترسیمات ابتدایی و بعدش پرسپکتیو و ......

Arch-Azadeh

کلید اولیه سوالات ارشد تو سایت سازمان سنجش منتشر شد

پیوست ها

• kelide avalie tarahi.pdf
    124.8 کیلوبایت · بازدیدها: 0
  • kelide avalie barname rizi.pdf
    125.1 کیلوبایت · بازدیدها: 0

امیدهک1

عضو جدید
بچه ها این درصدای منه...گند زدم به آزمون...فکر کنم از آخر من اولم...ای خدااااااااااااااااااااا
زبان-1.3-
مباحث عمومی21.3
مبانی نظری42.67
تاریخ12
تحلیل 50.67
کسی می دونه رتبم چند میشه؟....اصلا مجاز میشه

mahfa90

عضو جدید
بچه ها درصد زبان و مباحث من خیلی خراب شده.واسه تخمین رتبه طراحی شهری سایتی رو سراغ ندارین؟

ایکاروس

عضو جدید
خودم

زبان 43

مباحث 58

مبانی 72

تاریخ 40

تحلیل 65

البته من نخونده رفتم سرجلسه وطبق اطلاعات پارسالم ج دادم الانم واقعا موندم برا اسکیس چکار کنم

ایکاروس

عضو جدید
آقا من پول ندارم برم کلاس اسکیس اگه خودم کار کنم می تونم نتیجه بگیرم بنظرتون؟؟؟

بالا