بررسی آزمون طراحی خرداد 93

وضعیت
موضوع بسته شده است.

arefeh

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
در خصوص نتیجه آزمون طراحی هم در راهنمای اعلام نتایج گفتن که: "​
نتایج طراحی معماری 31 شهریورماه اعلام میشود."

چ دییییییییییر؟؟؟؟:surprised:ایشالله هممون قبول میشیم;)

shimagr

عضو جدید
سلام دوستان
کسی می دونه واسه اعتراض حضوری به نتایج آزمونها کجا باید رفت؟ و اینکه اصلا تاثیر داره یا نه؟ واسه کساییکه ۴۹ شدن!!!
ممنون

سلام دوست عزیز. سال 91یه دوست من با اعتراض قبول شد نگران نباش من شنیدم که چندتا از سوالاتون اشتباه بوده برو نظام استانتون موفق باشی .

سلام به همه ی معمارهای
عزیز .تبریک میگم به همه ی اونایی که قبول شدن به اونهایی هم که نتبجه نگرفتن میگم که اصلا ناراحت نشن 3 ماه دیگه ازمون دوره های قبل باید یه سال تا ازمون بعدی صبر میکردی

gima

عضو جدید
سلام دوستان
کسی می دونه واسه اعتراض حضوری به نتایج آزمونها کجا باید رفت؟ و اینکه اصلا تاثیر داره یا نه؟ واسه کساییکه ۴۹ شدن!!!
ممنوsalam zoodtar bekhode tehran az tarighe pos ke too rahnamay elam natayej oomade eterazeto ersall ko
]

davod.t

عضو جدید
سلام دوستان
ممنوsalam zoodtar bekhode tehran az tarighe pos ke too rahnamay elam natayej oomade eterazeto ersall ko
]

سلام توی راهنمای اعلام نتایج ب نحوه اعتراض اشاره شده میتونید از سایت مقررات ملی این مطاب رو پیدا کنید

arefeh

کاربر ممتاز
بلاتکلیفی از اینکه نمیدونیم کدام قانون فیزیکی نیوتن بر آزمون طراحی معماری تاثیر بیشتری داره ؟؟ اصلا داره یا نداره
واقعا من خودم هر چی نزدیکتر میشه استرسم بیشتر میشه....نه واسه نتیجه اش...واسه اینکه هر چی باشه آزمون بوده دیگه...مهم نیست آزمونه چی...مهم همون انتظار نتیجشه.....

gima

عضو جدید
سلام دوستان راستی الان دارن برای آزمون آبان 93 ثبت نام میکنن؟؟؟؟؟

aiman1234

عضو جدید
کاربر ممتاز
واقعا من خودم هر چی نزدیکتر میشه استرسم بیشتر میشه....نه واسه نتیجه اش...واسه اینکه هر چی باشه آزمون بوده .
دیگه...مهم نیست آزمونه چی...مهم همون انتظار نتیجشه.....
شما انتظارتون دلچسبه چون آزمونو خوب دادین ولی ماها 50 /50 امید داریم .
من یکی به برش و بام نرسیدم ولی طبقات رو اصولی حل کردم دیگه میمونه لطف اوستا کریم ببینیم نظری میکنه به ما ومصحح هارو از دیدن سفیدی اون دوتا شیت نابینا کنه ولی میترسم دوتا دیگه چش بهشون بده :biggrin:

arefeh

کاربر ممتاز
من یکی به برش و بام نرسیدم ولی طبقات رو اصولی حل کردم دیگه میمونه لطف اوستا کریم ببینیم نظری میکنه به ما ومصحح هارو از دیدن سفیدی اون دوتا شیت نابینا کنه ولی میترسم دوتا دیگه چش بهشون بده :biggrin:
نه بابا دوستم...اصلا دلچسب نیست چون این امتحان مثل امتحان اسکیس ارشد هست و غیر قابل پیش بینی ...من به شخصه نمیتونم بگم قبولم و اینم جدی میکم که اصلا امیدوار نیستم...درسته همه شیتها رو کامل کشیدن و از لحاظ معماری هم مشکلی خیلی تابلویی نداشت...اما از نظر خودم خیلی بهتر از این باید انجام میدادم و خورده ریز اشتباه زیاد دارم ...فقط خداوند درحقم لطف کنه که اون خورده ریزها از نظر مصحح مهم و اساسی نباشه.و....
شما هم نگید 50 -50 ...اونها مطمئنن اگه چشمشون همون شیت اول بگیره میفهمن که چجوری هستید و امتیاز قبولی رو خواهند داد;)

vertex

اخراجی موقت
اتفاقا پنجاه پنجاه باشه و ندونی قبول میشی یا نه خوبه دیگه ... قبول که شدی شادیش به مراتب لذت بخش تره ... از خدا بخواین هر چی خیره نسیبتون کنه ...

eli elhami

عضو جدید

پارسال من نرسیدم مقطع بزنم...قبول نشدم.اما امسال تمام مدارک و کشیدم ولی پلان مسکونی جالب نشد بر خلاف پارسال ک پلان مسکونی رو عالی کشیدم ...فکر رنکنم درصد قبولی امسال طراحی زیاد باشه. انگار میخان دقیق نمره بدن....:(

arefeh

کاربر ممتاز
پارسال من نرسیدم مقطع بزنم...قبول نشدم.اما امسال تمام مدارک و کشیدم ولی پلان مسکونی جالب نشد بر خلاف پارسال ک پلان مسکونی رو عالی کشیدم ...فکر رنکنم درصد قبولی امسال طراحی زیاد باشه. انگار میخان دقیق نمره بدن....:(

از کجا میدونی که امسال دارند دقیق بررسی میکنند؟؟؟؟استرس گرفتم من....ای خدااا همش استرس...همش منتظر نتیجه آزمونهای مختلف....بابا ....ما هم آدمیم بزارید یه نفس بکشیم بعد یکی دیگ

riahi_arc55

عضو جدید
چقدر واقعا جالبه.... هنوز نتایج آزمون طراحی نیومده و قراره 31 شهریور بیاد اونوقت ثبت نام آزمون جدید از شنبه شروع میشه و تا 31 شهریور هم بیشتر نیست و قابل تمدید نیست.... ظاهرا جای هیچ اعتراضی نمیزارن و احتمالا درآمدی که از آزمون عایدشون میشه در درجه اول قرار داره ...

اینم لینک اطلاعیه:

http://www.inbr.ir/News/uNew.aspx?ID=428

aiman1234

عضو جدید
کاربر ممتاز
چقدر واقعا جالبه.... هنوز نتایج آزمون طراحی نیومده و قراره 31 شهریور بیاد اونوقت ثبت نام آزمون جدید از شنبه شروع میشه و تا 31 شهریور هم بیشتر نیست و قابل تمدید نیست.... ظاهرا جای هیچ اعتراضی نمیزارن و احتمالا درآمدی که از آزمون عایدشون میشه در درجه اول قرار داره ...

اینم لینک اطلاعیه:

http://www.inbr.ir/News/uNew.aspx?ID=428
مهندس با یه تیر ده تا نشون میزنن !!!!!کجای کاری /خدا بدادمون برسه احتمالا قراره کسی طراحی قبول نشه گفتن همشون دوباره ثبت نام کنن !!

aiman1234

عضو جدید
کاربر ممتاز
از کجا میدونی که امسال دارند دقیق بررسی میکنند؟؟؟؟استرس گرفتم من....ای خدااا همش استرس...همش منتظر نتیجه آزمونهای مختلف....بابا ....ما هم آدمیم بزارید یه نفس بکشیم بعد یکی دیگ
عارفه متاسفانه فک کنم امسال اصلا بررسی نکنن چون ثبت نام شروع شده این یعنی کسی قبول نمیشه زحمت نکشید !! عجب اوضاعیه !!! چه نخبه اییه این برنامه ریز آزمونا

arefeh

کاربر ممتاز
عارفه متاسفانه فک کنم امسال اصلا بررسی نکنن چون ثبت نام شروع شده این یعنی کسی قبول نمیشه زحمت نکشید !! عجب اوضاعیه !!! چه نخبه اییه این برنامه ریز آزمونا

حق این کار رو ندارند....یعنی چی همه رو رد کنند؟؟؟؟اصلا امکان نداره....یعنی حتما باید با هم در ارتباط باشیم و پیگیری کنیم ببینیم توی هر استان چند نفر قبولی میدن....اگه این صحت داشته باشه من به شخصه خفشون میکنم....اجازه نمیدم با وقت و زمان ما بازی کنند....:mad:

arefeh

کاربر ممتاز
راهنمای آزمون رو هم در سایت گذاشتن. اون جدول 37.5 درصد رو هم تصحیح کردن.

نکته دیگه اینکه برای دوره خرداد ماه تا شهریور رو قبول میکردند که 3 سال بشه...اما امسال برای آبان ماه اگر کسی آذر ماه هم 3 سالش پر بشه متاسفانه نمیتونه امتحان رو بده....

riahi_arc55

عضو جدید
نکته دیگه اینکه برای دوره خرداد ماه تا شهریور رو قبول میکردند که 3 سال بشه...اما امسال برای آبان ماه اگر کسی آذر ماه هم 3 سالش پر بشه متاسفانه نمیتونه امتحان رو بده....

هر دم از این باغ بری می رسد تازه تر از تازه تری می رسد.........

ukabeh

عضو جدید
واقعا 31 شهريور؟؟از كجا ميدونيد؟فك نميكنم اينقدر دير اعلام كنن؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.