وصیت نامه من ....شاید مردم...بخونید حتما iceman10

Shahram.OTF

عضو جدید
کاربر ممتاز
اخییییییی تازه اومده بودی تو باشگاه داری میری؟؟؟
ولی جدی حرفای قشنگی بود خدا بیامرزتت:gol:

B A H A R E*

عضو جدید
چقدر بد جنسی!!!

اکانتمو تو باشگاه مهندسین بلاک نکنید، گهگداری باهاش پست بدید بیاد بالا جیگر رفیقام کباب شه !

ehsan_l

عضو جدید
سلام اگه زنده موندی خبری بده نگرانت شدم فکر کنم به این حالت میگن مرگ زدگی! منم گهگداری اینجوری میشم. ولی کلا به یاد مرگ بودن خوبه باعث میشه آدم به حساب خودش برسه قبل از این که به حسابش برسند.

seabride

عضو جدید
کاربر ممتاز
:(

وصیت نامه آیدین یا Iceman10

آقایون فامیل ، به خاطر من سه متر ریش نزارید !

خانوم های فامیل ، خواهشا بالای سر قبرم جیغ و داد نکنید ، باور کنید من از همهمه و شلوغی بدم میومد ! مردم ، گناه که نکردم !
.........
توی درایوe عکس دارم ، خوراک اعلامیه ، عکس پرسنلی نزاریداا ، اونا جلب ترهم نمی کنه !

بعد از مرگم هنوز میت رو زمین مونده هارد کامپیوترم رو بزارید تو ماکروفر ! یه کاری کنید درایوd بیشتر بترکه ! من اندک آبرویی داشتم در این خانواده !!!

به جای ساندیس رانی بدید باکلاستره!ایستک هلو هم بد نیست!

روی خرما ها پودر نارگیل نریزید ، هم شکلش خز میشه ، هم بد مزه میشه ! همون گردو بزارید لاش خیلی حال میده ! ( پ ن : هنگام تزئین حلوا دست خود را با آب و صابون بشویید ! )

پنج شنبه ها سر خاکم نیاید چه کاریه ؟ ترافــــیک !

اکانتمو تو باشگاه مهندسین بلاک نکنید، گهگداری باهاش پست بدید بیاد بالا جیگر رفیقام کباب شه !

منکه اونور سرم شلوغه ولی هرزگاهی بگید فلانی اومده بود به خوابم!یه لباس قشنگ تنش بود و همش میخندید!

به اقوام بگویید از اون تکست های مرگ برام بگن : مثلا هنگام دیدن قبرم بگن : خونه ی نو مبارک !

شایعه کنید قبل مرگش بهش الهام شده بود میمره ! از اون دیالوگ هاست که مو به تن سیخ می کنه هااا !

و در آخر :
بنویـسید بعد مرگـم روی سـنـگ ... با خطـوط نـرم و زیــبا و قشــنگ
او خفته است در این گور سرد ... مرگش را دیده بود در یک پاییز زردادامه ...

خدا صبرتون بده
حیف هیچ وقت نفهمید دوسش دارم
عمووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووو
بعد از بابام دلم به تو خوش بود:cry:

S i s i l

عضو جدید
کاربر ممتاز
:(

وصیت نامه آیدین یا Iceman10

آقایون فامیل ، به خاطر من سه متر ریش نزارید !

خانوم های فامیل ، خواهشا بالای سر قبرم جیغ و داد نکنید ، باور کنید من از همهمه و شلوغی بدم میومد ! مردم ، گناه که نکردم !
.........
توی درایوe عکس دارم ، خوراک اعلامیه ، عکس پرسنلی نزاریداا ، اونا جلب ترهم نمی کنه !

بعد از مرگم هنوز میت رو زمین مونده هارد کامپیوترم رو بزارید تو ماکروفر ! یه کاری کنید درایوd بیشتر بترکه ! من اندک آبرویی داشتم در این خانواده !!!

به جای ساندیس رانی بدید باکلاستره!ایستک هلو هم بد نیست!

روی خرما ها پودر نارگیل نریزید ، هم شکلش خز میشه ، هم بد مزه میشه ! همون گردو بزارید لاش خیلی حال میده ! ( پ ن : هنگام تزئین حلوا دست خود را با آب و صابون بشویید ! )

پنج شنبه ها سر خاکم نیاید چه کاریه ؟ ترافــــیک !

منکه اونور سرم شلوغه ولی هرزگاهی بگید فلانی اومده بود به خوابم!یه لباس قشنگ تنش بود و همش میخندید!

به اقوام بگویید از اون تکست های مرگ برام بگن : مثلا هنگام دیدن قبرم بگن : خونه ی نو مبارک !

شایعه کنید قبل مرگش بهش الهام شده بود میمره ! از اون دیالوگ هاست که مو به تن سیخ می کنه هااا !

و در آخر :
بنویـسید بعد مرگـم روی سـنـگ ... با خطـوط نـرم و زیــبا و قشــنگ
او خفته است در این گور سرد ... مرگش را دیده بود در یک پاییز زردادامه ...
خدا صبرتون بده
حیف هیچ وقت نفهمید دوسش دارم

قشنگ بود و متفاوت و ناراحت کننده

misento

عضو جدید
دی جی کو؟
چرا موزیک قط شد؟
ااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااه

برای اینکه :
دی جی misento با گروهش وارد می شود!

saghar 64

عضو جدید
کاربر ممتاز
زيادن ادمايي كه فقط جسما زنده ان و از نظر روحي و احساسي مردن!!!!!!!!
و آرزوشون اينه كه جسمشون هم از اين دنيا پرواز كنه!!!!!!!
و چه حس بديه.من دركشون مي كنم
منظورم نا اميدي نيست!!
اميدوارم منظورم رو متوجه بشيد

ghxzy

کاربر فعال تالار اسلام و قرآن ,
کاربر ممتاز
ناسی ناسی ....اگه توبمیری کی دیگه برا ما تاپیک پ نه پ بذاره....:cry:

iceman10

عضو جدید
کاربر ممتاز
گاهی آدمی تو 20سالگی میمیره ولی 70 سالگی قبرش میکنن