همین الان داری به چی فکر میکنی؟

ALIREZA.F.1988

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
به اینکه چرا ملیاردها میلیارد هزینه میکنن برای خاکسپاری یه نفر اما به فکر افرادی که در سطل آشغال دنبال نان هستند و افرادی که سر چهار راهها شیشه ماشین تمیز میکنن تا نان شبشون را تهیه کنن نیستند

plant_biology

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من که نشنیدم
هر شبکه خبری و هر ساعت که خبر گوش دادم فقط میگه رئیس جمهور محترم و خدمتگذار و محبوب کشورمان با هیئت همراه
من که اصلا نشنیدم ونمیدونم اسم همراهانشون چیه و کجایی بودن (البته بجز وزیر امور خارجه ، امام جمعه تبریز و استاندار تبریز)
اصلا شما میدونی که دو خلبان هیلکوپتر جزو نخبه گان کشورمون بودن اما اصلا از این موضوع در اخبار حرفی زده نمیشه

به اینکه چرا ما ایرانی ها اینقدر ساده هستیم
وای بر من !
خیلی حالم گرفته تر شد وقتی این پیامتون رو دیدم،ما یک ملتیم،انگار یکی در گوشم محکم با صدای بلندگو در گوشم حرف های غرب رو بهم زد
الان در چنین حالی در چنین وضعی دارین اینو میگین؟! ما یک ملتیم هر کسی یک قدم برای من و ایران من برداره من مدیونشم. کاری به اشتباهات ندارم این مرد و همراهانش هزاران قدم برای ما برداشتن چطور بی چشم و رو باشیم؟! چطور خرابکاری بقیه رو پای اینا بنویسیم؟!شاید اشتباه هم داشتن ولی برای من و ایران من یک قدم که برداشته من برای همون یک قدم اومدم قم تا بگم ممنون که یک قدم برامون برداشتی ،اره من ایرانی ساده ام چون سادگی رو دوست دارم چون هم میهنم برام مهمه،زمانی که جوونهای ما هم کشته شدن من رفتم خیابان چون لازم دیدم از جون هموطنم دفاع کنم هرچند مخالف بد حجابی بودم ولی نحوه ی مقابله رو قبول نداشتم
اره من یک ایرانی ساده لوح ،دوست ندارم دل یکی از مردن هموطنم شاد بشه حتی اگر خطاکار بوده باشه.

به اینکه نمیدونید وجود این مردمی که من می بینم در اینجا چه حس عجیبی بهم میده دیدین روز عاشورا کربلا چه خبره الان جمکران اونطوریه،من وحدت مردم رو دارم می بینم و همین مردم هیچگاه نخواهند گذاشت ایران زیر پای استعمار بره،خدا به همه ما رحم کنه تا طرز فکر درستی داشته باشیم.

پسر بهاری

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
به اینکه اینقدر از رئیسی حرف میزنن و اصلا به بقیه افراد که فوت کردند کاری ندارن ، مگه اونا ادم نیستن؟
ب اینکه شوی تبلیغاتیه حزبیه
ب انتخابات و دردسراش
ب اینکه ی وقت کسی پستمم رو نبینه:|

ALIREZA.F.1988

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
وای بر من !
خیلی حالم گرفته تر شد وقتی این پیامتون رو دیدم،ما یک ملتیم،انگار یکی در گوشم محکم با صدای بلندگو در گوشم حرف های غرب رو بهم زد
الان در چنین حالی در چنین وضعی دارین اینو میگین؟! ما یک ملتیم هر کسی یک قدم برای من و ایران من برداره من مدیونشم. کاری به اشتباهات ندارم این مرد و همراهانش هزاران قدم برای ما برداشتن چطور بی چشم و رو باشیم؟! چطور خرابکاری بقیه رو پای اینا بنویسیم؟!شاید اشتباه هم داشتن ولی برای من و ایران من یک قدم که برداشته من برای همون یک قدم اومدم قم تا بگم ممنون که یک قدم برامون برداشتی ،اره من ایرانی ساده ام چون سادگی رو دوست دارم چون هم میهنم برام مهمه،زمانی که جوونهای ما هم کشته شدن من رفتم خیابان چون لازم دیدم از جون هموطنم دفاع کنم هرچند مخالف بد حجابی بودم ولی نحوه ی مقابله رو قبول نداشتم
اره من یک ایرانی ساده لوح ،دوست ندارم دل یکی از مردن هموطنم شاد بشه حتی اگر خطاکار بوده باشه.

به اینکه نمیدونید وجود این مردمی که من می بینم در اینجا چه حس عجیبی بهم میده دیدین روز عاشورا کربلا چه خبره الان جمکران اونطوریه،من وحدت مردم رو دارم می بینم و همین مردم هیچگاه نخواهند گذاشت ایران زیر پای استعمار بره،خدا به همه ما رحم کنه تا طرز فکر درستی داشته باشیم.
انشاله خدا اجرتو بده
اما من نه ایشون و نه هیچکدوم از روسای مملکتمو قبول ندارم چون میبینم مملکتم بجای پیشرفت داره پسرفت میکنه ، بدبختی و بیچارگی ، فقر و تنگدستی ، ظلم و فساد هر روز در کشور من بیشتر و بیشتر میشه و اینا همش بخاطر بی کفایتی مسئولین بالا دست کشورمونه
رفته بودم مشهد ، غروب که شد و زباله ها را گذاشتن بیرون در هر کوچه ای که رفتم دیدم چندین زن پلاستیکهای زباله را باز کردن و از بین این زباله ها دارن چیزهای بدرد بخورش را جدا میکنن ، اینقدر حالم بد شد وقتی این صحنه ها را دیدم
توی شهر خودمون سر هر چهار راه که میرسیم یه زن یا یه مرد ایستاده و داره شیشه ماشین پاک میکنه یا اسپند دود میکنه که مردم کمکش کنن ، چرا در کشوری که حرف از عدالت میزنه و اینهمه نفت ، طلا، مس و درامدهای دیگه داره باید مردم به این روز افتاده باشن که از سطل زباله و پاک کردن شیشه اتومبیل ها نان در بیارن؟
البته اینم بگم که بنده یه انسان مومن ، متعهد و پایبیند به دین اسلام هستم ، فکر نکنی از این افرادی هستم که با نظام و دین مشکل دارن

به اینکه چرا دروغ تحویل مردم میدن و چرا برای مردم ارزش قائل نیستند (اول میگن رئیس جمهور بقیه مسیر را بصورت زمینی رفت ، بعد میگن فرود سخت داشته ، بعد میگن زنده اند و تماس تلفنی داشتند اما در آخر کار میبینیم همه اینا دروغ بوده )

آخرین ویرایش:

plant_biology

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
انشاله خدا اجرتو بده
اما من نه ایشون و نه هیچکدوم از روسای مملکتمو قبول ندارم چون میبینم مملکتم بجای پیشرفت داره پسرفت میکنه ، بدبختی و بیچارگی ، فقر و تنگدستی ، ظلم و فساد هر روز در کشور من بیشتر و بیشتر میشه و اینا همش بخاطر بی کفایتی مسئولین بالا دست کشورمونه
رفته بودم مشهد ، غروب که شد و زباله ها را گذاشتن بیرون در هر کوچه ای که رفتم دیدم چندین زن پلاستیکهای زباله را باز کردن و از بین این زباله ها دارن چیزهای بدرد بخورش را جدا میکنن ، اینقدر حالم بد شد وقتی این صحنه ها را دیدم
توی شهر خودمون سر هر چهار راه که میرسیم یه زن یا یه مرد ایستاده و داره شیشه ماشین پاک میکنه یا اسپند دود میکنه که مردم کمکش کنن ، چرا در کشوری که حرف از عدالت میزنه و اینهمه نفت ، طلا، مس و درامدهای دیگه داره باید مردم به این روز افتاده باشن که از سطل زباله و پاک کردن شیشه اتومبیل ها نان در بیارن؟
البته اینم بگم که بنده یه انسان مومن ، متعهد و پایبیند به دین اسلام هستم ، فکر نکنی از این افرادی هستم که با نظام و دین مشکل دارن

به اینکه چرا دروغ تحویل مردم میدن و چرا برای مردم ارزش قائل نیستند (اول میگن رئیس جمهور بقیه مسیر را بصورت زمینی رفت ، بعد میگن فرود سخت داشته ، بعد میگن زنده اند و تماس تلفنی داشتند اما در آخر کار میبینیم همه اینا دروغ بوده )
سلام.این حرفها رو همه ی ما می دونیم نه من میتونم مقابله حرفهاتون وایسم چون اشتباه نیست و نه می تونم همه ی حرفهاتون رو تایید کنم چون همش درست نیست،
من ایرانی ساده لوح میدونم که هر کشور فقر توش هست همون آمریکا که ابر قدرته کارتن خوابهای زیادی داره و البته من اینقدر ساده لوح هستم که گاهی برای اونها گریه می کنم بعد متوجه میشم بعضی اینها در شبکه ی پیچیده ای کار می کنن و میلیاردی پول در میارن ،من فهمیدم که به جای دین و اسلام توی مملکت ما پول حرف اول رو تعیین می کنه
من نمی تونم در مورد درست عمل کردن یا نکردن یک فرد یا گروهی در این مملکت صحبت کنم چون مملکت هزاران گرفتاری داره و نمیشه همه مشکلاتش رو به راحتی حل کرد ،من معتقد به کم شدن مشکلات هستم نه تمام شدن مشکلات! زمانی که همه ی مشکلات تمام بشه دیگه آخر زمان میدونم.
مدرسه رو مثال میزنم با اینکه مدیر از تمام زمانش می گذره و براش تلاش می کنه ولی در نهایت بخش زیادی از دانش آموزان رضایت کامل ندارن چون در خانواده در پرورششان فکرشان را طوری جهت یابی کردند که از همه توقع بالایی داشته داشتند و نگاه خانوادشون نگاه خودشون شده و منفی گرایی نسبت به دیگران و مثبت گرایی نسبت به خودشون در وجودشان کاشته شده.
من نمی تونم در مورد دروغ گفتن یا نگفتن ،درست عمل کردن یا نکردن انسانهای اطرافم نظر بدم چون در بطن کار نیستم فقط میدونم که اگه پشتش نباشم مملکت به فنا میره پس برای حفظش در حد خودم تلاش می کنم.

دیگه بحث رو ادامه نمیدم،ممنون

در آخر به اینکه ریئس با من میاد بریم بیرون!

حميدرن

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
به اینکه تاریخ بخونیم و خودمون را جای مردم 10 سال 40 سال 50 سال 100-200- و.... سال گذشته بگذاریم.
به اینکه ببینیم مردم سی چهل سال دیگه چه جوری رفتار میکنند و چطوری ماها رو قضاوت می کنند.

پسر بهاری

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
به ۰۳٫۰۳٫۱۳
برم مشهد؟ با ماشین خودم برم؟
ب اینکه مرخصی هامو لغو کردند تا آخر انتخاب
ب اینکه چطور جیم بشم برم مشهد :|
به ۱۴_۱۵ خرداد ک میزارن ب حال خودم باشم؟
ب اینکه چی میشه آخر خرداد...
ب مهسا ب محمد ب خودم...
ب سوال همباشگاهی ک اگه زمان برمیگشت بازم میومدمی اینجا؟
ب بورس فردا
به باز تحمل تخریب های انتخاباتی اصولگرا ها
ب اینکه مردم از دین زده کردند
ب اینکه اندیشه های اسلامی رهبر چقدر قشنگه
ب اینکه با خوندنش شیفته اش شدم
ب کاظمین....به گلایه...به اینکه چرا اومدم الان اینجا خوابم پرید...
ب اینکه من چقدر فکر میکنم ....

eterno

کاربر فعال مهندسی مواد و متالورژی ,
کاربر ممتاز
به اینکه بعضی از آدمها چقدر کوچیک هستند و ارزش احترام گذاشتن رو ندارن