من نيازمندم

sharif

عضو جدید
من نيزمنده رهنمي هستم يک جمله باحال ميخوام بهم بر بخره واسه شريف حسابی بخونم

آخرین ویرایش توسط مدیر:

gordafarin

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام

سلام

چیچی ؟ میشه واضحتر بگی؟ یه جمله بگم که بهت بر بخوره ؟؟
ااااااا اين شريفي كه ميبيني يوزر قبلي من بود بعدا شد شريف 2
يادش بخير؟چي ميخواي بگي بهم بر بخوره
من فينگليش مينوشتم بعد يكي اومده ويرايشش كرده (فكر كنم با اون نرم افزار فارسي سازه) مشكل داشت حالا اينو بيخيال خودتو به من چيكار دارووووو؟:biggrin:

نه آخه نوشتی یه جمله میخوام که بهم بر بخوره . حالا چرا با همون شریف ادامه ندادی؟ اگه پسشو نداشتی خوب از مدیر میگرفتی

gordafarin

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام

سلام

نه آخه نوشتی یه جمله میخوام که بهم بر بخوره . حالا چرا با همون شریف ادامه ندادی؟ اگه پسشو نداشتی خوب از مدیر میگرفتی
اصلا پسش به ميلم رسيد اما قاطي پاتي بود يه جورايي همونجام رفته بودم بعد سالي كافي نت اعصابم خورد شد ديگه شريف2 رو ساختم خدا كنه ديگه مشكل پيش نياد ديدي يهو تا شريف 10 ام ساخته شد:surprised:اره نوشته بودم يك جمله بهم بگين تا بهم بر بخوره برم حسابي درس بخونم واسه دانشگاه شريف:cry:البته پارسال زده بودم امسال اگه مزار شريفم قبول بشم ميرم البته سال ديگه امسال كه كنكور ندارم اي كاش پيش دانشگاهي بودم خلاص ميشدم ديگه
نه از هيكلم خجالت نميكشم يه چيزه ديگه بگو:biggrin:

بشارت

عضو جدید
نه خوبه اسمت امیرکبیر2 نیست والا میگفتی میخوام برم دانشگاه امیرکبیر.

ببینم بهت برخورد؟:biggrin:

مرد تنهای شب

عضو جدید
جمع کن خودتو.اخه ادم شریفی هستی که بهت بر بخوره .سر در شریف نیستی چه برسه به خوده شریف.

گدا رو تو ده راه نمی دادن سراغ کد خدا رو می گرفته

gordafarin

عضو جدید
کاربر ممتاز
جمع کن خودتو.اخه ادم شریفی هستی که بهت بر بخوره .سر در شریف نیستی چه برسه به خوده شریف.

گدا رو تو ده راه نمی دادن سراغ کد خدا رو می گرفته
باشه جم ميكنم خودمو چه جوري!!
بله كه هستم:cry:معلومه كه سر در شريف نيستم اخه اون تابلو ولي من ادمم دهه مگه نميبيني خود شريفم

بالا