راهنمایی

عارفه اکبری

عضو جدید
سلام دوستان اینجا کسی جداول ترمودینامیک۱ون وایلن ویرایش۵روداره لطفا اطلاع بدید.......دوم اینکه دانشجو سال اول بودم وبشدت نگران پایان نامم هستم میخواستم راهنمایی کنید چه موضوعی انتخاب کنم بهتره ضمن اینکه استادای ما تودانشگاه ازاد فقط بفکر پول هستن واصلا خوب راهنمایی وکمک نمیکنن خودم دوس دارم درمورد نانو مکانیک بنویسم و کار کنم ولی نمیدونم چیکار کنم وازکجا شروع کنم ممنون میشم راهنمایی کنید :smile::)

Uchiha Itachi

عضو جدید
سلام دوستان اینجا کسی جداول ترمودینامیک۱ون وایلن ویرایش۵روداره لطفا اطلاع بدید.......دوم اینکه دانشجو سال اول بودم وبشدت نگران پایان نامم هستم میخواستم راهنمایی کنید چه موضوعی انتخاب کنم بهتره ضمن اینکه استادای ما تودانشگاه ازاد فقط بفکر پول هستن واصلا خوب راهنمایی وکمک نمیکنن خودم دوس دارم درمورد نانو مکانیک بنویسم و کار کنم ولی نمیدونم چیکار کنم وازکجا شروع کنم ممنون میشم راهنمایی کنید :smile::)

سلام، در مورد جداول ون وایلن باید خدمتتون عرض کنم که زمانی که دانشجوی کارشناسی مثل شما بودم زیاد دنبال جدول بر روی نت گشتم و جدولی بهتر از خود کتاب پیدا نکردم (اینو کسی میگه که ترمودینامیک 19/6 گرفته :) )
اما در مورد پایان نامه هم شاید برای شما ناراحت کننده باشه که بگم تقریباً بیشتر اساتید ارزشی برای پایان نامه کارشناسی قائل نیستند و اون رو بیشتر موضوعی فرمالیته می دونن، البته موضوع در مورد پایان نامه کارشناسی ارشد خیلی متفاوت خواهد بود و در مورد پایان نامه دکتری هم که اصلاً صحبتی نکنم بهتر است که کمر ها شکسته :D. موضوع پایان نامه کارشناسی رو استاد تعیین می کنه و این به شدت غیر عادی خواهد بود که دانشجوی کارشناسی خود موضوع پایان نامه را با توجه به اطلاعات کم تعیین کند. موضوع پایان نامه ها در حد کارشناسی در رشته مکانیک معمولاً یک شبیه سازی است که نتایج آن حتی اعتبارسنجی هم نمی شود که این به این معنا است که صحت نتایج معمولاً (بیش از 99 درصد اصلاً چک نمی شود. ) و از طرفی دفاع از پایان نامه کارشناسی معمولاً به صورت خصوصی نزد استاد صورت می گیرد و فاقد داور داخلی، خارجی و ... است. بنابراین نگران هیچ چیز نباشید. ;)

راستی در مورد جدول هم بگم یک نرم افزار در کتاب ون وایلن هست که بر روی نت قابل دانلود است، البته کمی سرچ و حوصله نیاز داره که داشتن و دانلود کردنش خالی از لطف نیست.

بالا