اشتباه در سایت دانشگاه

kambiz18

عضو جدید
سلام
من یک شنبه ثبت نام کردم برای ترم اول
امروز که رفتم تو سایت دیدم در صفحه اول کاربری زده : رشته تحصيلي: مهندسي فناوري اطلاعات پاره وقت
من بصورت
تمام وقت قبول شدم و ثبت نام کردم ( البته موقع ثبت نام جایی نبود که این مورد قید بشه )
فکر می کنید خطای تایپی هست ؟
چطوری پیگیری کنم ؟

nmare2009

عضو جدید
سلام
امروز که رفتم تو سایت دیدم در صفحه اول کاربری زده : رشته تحصيلي: مهندسي فناوري اطلاعات پاره وقت
من بصورت
تمام وقت قبول شدم و ثبت نام کردم ( البته موقع ثبت نام جایی نبود که این مورد قید بشه )
چطوری پیگیری کنم ؟
باز خوبه وارد پنلت شدی ، من هنوز هیچیم وارد سایت نشده ،نمیدونم چرا :surprised::surprised: ، نمیره داخل میگه اشتباهه.

زنگ بزن واحد ثبت نام پیگیر شو حتما

kambiz18

عضو جدید
از این مدل اشتباهات زیاد رخ میده:)
درست میشه
شما هم اینجا می خونی ؟
رشتتون چیه ؟
باز خوبه وارد پنلت شدی ، من هنوز هیچیم وارد سایت نشده ،نمیدونم چرا :surprised::surprised: ، نمیره داخل میگه اشتباهه.

پسورد که شماره شناسنامه هست اگر شماره شناسنامت اولش 0 داره بدون صفر بزن
شماره دانشجویی هم که داری

واحد ثبت نام کجاست ؟:دی

mohammadds

عضو جدید
من بدون مشکل وارد شدم
بعید اشتباه شده باشه.حتما پیگیری کن

nmare2009

عضو جدید
شما هم اینجا می خونی ؟
رشتتون چیه ؟

پسورد که شماره شناسنامه هست اگر شماره شناسنامت اولش 0 داره بدون صفر بزن
شماره دانشجویی هم که داری

واحد ثبت نام کجاست ؟:دی

هر جفتشو امتحان کردم ، یا شماره دانشجوی رو اشتباه داده یا هنوز وارد نشده.

kambiz18

عضو جدید
اطلاعات قبل که بری برای ثبت نام تو سیستم وارد شده بود
پس زنگ بزن پیگیری کن

eris.199105

عضو جدید

عزیزم منم همین مشکلو داشتم
باید بری به سایت زیر نام کاربری و کلمه عبورتو وارد کنی
http://80.191.113.90

kambiz18

عضو جدید
دوستان من از صبح دارم تماس می گیرم اما کسی جواب نمیده
می شه بگین با چه شماره تماسی می شه با مسئولین صحبت کرد ؟

تازه وارد

عضو جدید
سلام
من بصورت
چطوری پیگیری کنم ؟

سلام

اول شما پاره وقت هم این رشته رو شرکت کردید ؟؟

اگه آره .. نگاه کنید اگه شماره ی دانشجوییتون با 89060 شروع می شه این شماره ی پاره وقت شماست و این و برای شما انتخاب کردن برید دنبالش درستش کنید اگر با 89031 شروع میشه تمام وقت هست و مشکل از سایت شماست موقع ثبت نام تمام وقت در سیستم بوده و در سایت شما اشتباه معرفی شده باید برید آموزش (البته دقیقا نمی دونم به کجا ربط داره اما اگه برید آموزش بپرسید بهتون می گن کجا برید )یا اگه هم این روزا رفتید دانشگاه اگه تونستید آقای سلطانی رو پیدا کنید بهشون بگید ...
یا اینکه همون جا که ثبت نام کردید برید بهشون مشکلتون و بگید ....

آخرین ویرایش:

mohammadds

عضو جدید
سلام

اول شما پاره وقت هم این رشته رو شرکت کردید ؟؟

اگه آره .. نگاه کنید اگه شماره ی دانشجوییتون با 89060 شروع می شه این شماره ی پاره وقت شماست و این و برای شما انتخاب کردن برید دنبالش درستش کنید اگر با 89013 شروع میشه تمام وقت هست و مشکل از سایت شماست موقع ثبت نام تمام وقت در سیستم بوده و در سایت شما اشتباه معرفی شده باید برید آموزش (البته دقیقا نمی دونم به کجا ربط داره اما اگه برید آموزش بپرسید بهتون می گن کجا برید )یا اگه هم این روزا رفتید دانشگاه اگه تونستید آقای سلطانی رو پیدا کنید بهشون بگید ...
یا اینکه همون جا که ثبت نام کردید برید بهشون مشکلتون و بگید ....
البته من تمام وقتم و شماره دانشجوییم با 89031شروع میشه

kambiz18

عضو جدید
من اصلا پار وفت نزدم
شماره دانشجویی هم 89031 هست اولش
من فعلا دانشگاه نیستم تا بعد انتخاب واحد
هیچ راه تماسی نیست ؟

تازه وارد

عضو جدید
من اصلا پار وفت نزدم
شماره دانشجویی هم 89031 هست اولش
من فعلا دانشگاه نیستم تا بعد انتخاب واحد
هیچ راه تماسی نیست ؟

اول شماره ی شما تا اونجایی که من می دونم مربوط به تمام وقت میشه (بالا در نظر اشتباها 13 وارد شده بود) چون ورودیهای هر سال شماره ی تمام وقتشون در این 5 رقم با هم یکی هست و شماره ی پاره وقتها همون طور که قبلا نوشتم اعدادش کلا فرق می کنه ....

از این بابت مطمئنن مشکل از تعریف در سایت شماست نگرانش نباشید شما می تونید 3 مهر به بعد پی گیری کنید اما در مورد راهی برای تماس اگر هم وجود داشته باشه به علت اینکه در این مدت دانشگاه خیلی شلوغه بعید می دونم کسی پیدا بشه که مشکلتون و رفع کنه ...

kambiz18

عضو جدید
یعنی الان که تو سایت پاره وقت زدن احتمال نداره توو انتخاب واحدم تاثیر بگزاره ؟

بالا